نتایج جستجو برای عبارت :

. Keep Alive

Darwin’s Game ED
Mashiro Ayano – Alive
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت
آموزش رفع خطای Enable Keep Alive
از سری مقالات آموزش کامل سایت gtmetrix به رفع خطای pagespeed سایت جی تی متریکس پرداختیم. در مقاله قبل به رفع خطای Defer parsing of JavaScript و Prefer asynchronous resources در سایت GTmetrix پرداختیم. امروز در بخش رفع خطاهای pagespeed به آموزش رفع خطای Enable Keep Alive خواهیم پرداخت. آموزش نحوه رفع ارور Enable Keep Alive با فعال سازی keep alive در سی پنل را نیز بیان خواهیم کرد.
لازم به ذکر است که این خطا بشدت روی سرعت سایت شما تاثیر می‌گذارد. بنابراین با رفع این خطا که بخشی از آن ب
آموزش رفع خطای Enable Keep Alive
از سری مقالات آموزش کامل سایت gtmetrix به رفع خطای pagespeed سایت جی تی متریکس پرداختیم. در مقاله قبل به رفع خطای Defer parsing of JavaScript و Prefer asynchronous resources در سایت GTmetrix پرداختیم. امروز در بخش رفع خطاهای pagespeed به آموزش رفع خطای Enable Keep Alive خواهیم پرداخت. آموزش نحوه رفع ارور Enable Keep Alive با فعال سازی keep alive در سی پنل را نیز بیان خواهیم کرد.
لازم به ذکر است که این خطا بشدت روی سرعت سایت شما تاثیر می‌گذارد. بنابراین با رفع این خطا که بخشی از آن ب
I forgot my name... 
I totally lose my self 
I don't know who i am right now 
But they keep me alive 
Yes im still alive... 
My heart still beating
But.. 
Its not me enymore
I want my self back
I remember me as a girl... 
She has always has big big dreams 
She was everything to me
I lost  her
And i can't find her enymore... 
What do they don to me? 
I'm just wondering around and find some ponints.... 
But im sure 
Its not me... 
Me was different... 
They don't let me to have her enymore 
But im scared without her 
Im scared... 
It's to cold
 there is no one around me 
They lucked me up 
Is it ok for interpol? 
Couse I'm feel something 
Something like they  don't have the right to do that but they do it enyway and no one say anything 
No ones here to help me
Pain is
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب «من زنده ام» نوشته خانم دکتر «معصومه آباد» 

برادر معصومه وقتی داشت از خواهرش جدا میشد، میگه هرجا رفتی برام یه نامه بفرست که بدونم حالت خوبه. معصومه میگه وسط جنگ وقت نامه نوشتن ندایم، داداشش هم میگه دو کلمه بنویس «من زنده ام»
ادامه مطلب
دانلود فیلم Pete Davidson: Alive from New York 2020
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : کمدی
کارگردان : Jason Orley
ستارگان : Pete Davidson
سال : 2020
کشور : آمریکا
مدت زمان : 49دقیقه
استندآپی از کمدین "پیت دیویدسون" که به صورت زنده در شهر نیویورک پخش شد ..
ادامه مطلب
 Awaiting means expecting an event that will definitely happen. This is the meaning of awaiting. Awaiting means that this future is definite. This is especially true if we are awaiting a living and primed entity.
 We are not awaiting someone who has not been born yet. No, we are awaiting someone who exists and is present among us. There are certain narrations according to which people can see him, but they do not recognize him. In certain narrations, he has been likened to Prophet Joseph whose brothers used to see him. He was present among his brothers and he used to sit beside them, but they could not recognize him. It is such a clear and motivating truth. This facilitates awaiting. Humanity needs this awaiting and the Islamic Ummah needs it even more. This waiting puts responsibilities
نام : من زنده امنویسنده : معصومه آباد
انتشارات : بروجتوصیحات :این کتاب زندگینامه اسیرایرانی از کودکی تا زمان آزادی معصومه آباد است که درسال های اول جنگ اسیر میشود و حدود ۲ الی۳ سال را در اسارت به سر میبرداین کتاب دارای «۶۳۸» صفحه است ومناسب گروه سنی ( د و ه) میباشدقطعه ای از کتاب :پی در پی صدای ضربه های سلول های دیگر را بر دیوار سلول میشنیدیم که بانگرانی میپرسیدند چراجواب نمیدهید میخواستیم بگوئیم سرمان شلوغ است وسرگرم مردنمان هستیم به هرطرف ک
Roots
Jenny: What do Ronnie say to it?
Beatie: He don't mind. He don't even know though. He ent never bin here. Not in the three years I known him. But I'll tell you [she jumps up and moves around as she talks] I used to read the comics he bought for his nephews and he used to get riled [Now Beatie begins to quote Ronnie, and when she does she imitates him so well in both manner and intonation that in fact as the play progresses we see a picture of him through her.]
'Christ, woman, what can they give you that you can be so absorbed?' So you know what I used to do?
I used to get a copy of the Manchester Guardian and sit with that wide open — and a comic behind!
Jimmy: Manchester Guardian? Blimey Joe — he don' believe in hevin' much fun then?
Beatie: That's what I used to tell him.
اخیرا یه آهنگی به نام  Livin' in a World Without You از آلبوم رزهای سیاه 2008 و از گروه راکی با نام The Rasmus شنیدم که به معنی واقعی هر بار موقع شنیدنش خشکم میزنه...
این آهنگ بی نظیره... البته دو نسخه از اون وجود داره که هر دو شنیدنی هستن اما احتمالا نسخه آکوستیک اون بتونه اشکتون رو در بیاره...

متن انگلیسی شعر رو اینجا میذارم. اگه کسی دوست داشت بگه ترجمشم میذارم. ترجمه کردن این شعر بی نظیر جزو وقت های تلف شده عمر نمیتونه محسوب بشه...
عنوان: زندگی در دنیایی بدون تو - Li
Soudabeh:The Glorifying of Hazrat Fatima(P.B.U.H.) on third day of month
Glorified is He who illuminated the universe with His mighty,Glorified is He who has been hidden in the seven heavens,  and He can not be seen by these  eyes.Glorified is He who humiliated  the servants with death and honored Himself with the eternal lifeGlorified is He who is eternal and whatever except Him is mortalGlorified is He who is alive and omniscient,  Glorified is He who is forbearance and honorable,Glorified is He who is mighty and holy,Glorified is He who is superior and sublime,  Glorified is He that all praise is due to Allah.
<<نه به گذشته می بایست فکرکنم و نه به آینده. گذشته شبیه کتابی بود تلخ و شیرین که حتی خواندن یک سطرش شهامتم را از بین می برد و قدرتم را زایل می کرد. آینده کتاب نانوشته ی کاملا سفیدی بود...شبیه دنیا پس از طوفان نوح.>>

ما بی عشق، ما بی شور، ما بی امید، ما بی میل به استقامت و قدرت ورزیدن، ما بی لبخند، ما بی تحمل و تاب آوری، ما بی نبوغ، ما بی اشتیاق، ما بی دلیلی برای تلاش کردن، آنچنان زنده نیستیم. 
#Legitimacy_and_Opperession_of_imam_Hossain(as)
#Message_1
In the name  of Allah, the Merciful, the Compassionate
By the recognition of Imam Hossain(as) seeking truth will become alive in men.  Hating oppression and oppressors and getting away from the way of wrong people crops and joining to the true front is created in them.  Know the people of the true and the wrong front. Don't be deprived from the truth station.   The process of Karbala is always repeating. Karbala isn't an event. It's a process and always  continuing. The incident of Karbala is a criterion for people to recognize those who are like Yazid in your time, the front and those who are like Hossain in your time.  You can't be between the front of the wrong and right and declare your neutrality, whoever declares neutr
بازی Desperados 1 – دسپرادو ۱ (Desperados Wanted Dead or Alive)
یک بازی ویدیویی استراتژیک اکشن است که توسط Spellbound Entertainment
طراحی و در سال ۲۰۰۱ برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد. این بازی جز پر
طرفدارترین بازی های سال خود بود. یک بازی استراتژی با خط داستانی جذاب که
می تواند هر گیمری را به خود جذب کند. این نسخه از بازی دوبله فارسی می
باشد. برای دیدن توضیحات بیشتر و دانلود بازی از سایت ایرانی دیتا به ادامه
مطلب مراجعه نمایید.
ادامه مطلب
بازی کامپیوتر I Am Alive (من زنده ام) یکی از سری بازی های ترسناک برای کامپیوتر است که توسط Ubisoft Shanghai طراحی و ساخته شده و کمپانی مشهور Ubisoft نیز آن را در سال 2012 برای پلتفرم های PC ، XBox360 و PS3 به بازار عرضه کرد.

ویرانه ای از شیکاگو باقی مانده است. چرا این اتفاق افتاده، کسی نمیداند. بازی یک سال پس از آنکه ایالات متحده آمریکا دچار فاجعه عظیمی میگردد، روایت میشود. زمین لرزه ای که بسیاری از شهرها و مناطق مختلف کشور را به ویران کرده است.

کمبود منابع غذا
5 یا 8 سالم بود.. داشتم فکر میکردم چقدر ترسناکه عزیزی رو از دست دادن. اگه فلان کسم بمیره من چیکار کنم نمیتونم تحمل کنم؟! بعد به این فکر کردم که خب من خاکش نمیکنم! همونجوری نگهش میدارم. حموم میبرمش. لباس تنش میکنم. 
بعد خوشحال شدم! گفتم "خوبه! همین کارو میکنم! نگهش میدارم!"
ادامه مطلب
سایت های که پراکسی لیست ارائه می دهند...
http://rootjazz.com/proxies/proxies.txt
http://www.samair.ru/proxy/time-{01-30}.htm
https://www.sslproxies.org/
http://proxy-ip-list.com/
http://www.cybersyndrome.net/pla.html
http://proxyape.com/
http://txt.proxyspy.net/proxy.txt
http://sslproxies24.blogspot.in/feeds/posts/default
http://newfreshproxies24.blogspot.com/feeds/posts/default
http://spys.ru/free-proxy-list/RU/
https://freevpn.ninja/free-proxy/txt
http://proxylistchecker.org/proxylists.php?t=elite
http://proxylistchecker.org/proxylists.php?t=anonymous
http://www.live-socks.net/feeds/posts/default
http://proxyserverlist-24.blogspot.com/feeds/posts/default
http://50kproxies.com/10-february-10-02-new-fresh-daily-50000-proxy-list-50kproxies-com/
http://50kproxie
سخت بود 
در حدی که چند شب نتونستم بخوابم
در حدی که برای اولین بار طی این 6-7 سال سه تا از کلاسهام رو کنسل کردم
در حدی که توی بقیه کلاسهایی که تشکیل دادم مثل بچه آدم نشستم رو صندلی
در حدی که تو جلسه پیش دفاع با کاپشن رفتم
در حدی که وسط یکی از کلاسهام یکی از دانشجوها اجازه گرفت بره بیرون و وقتی برگشت دیدم برام آب آورده
در حدی که منی که بی نهایت گریزانم از دکتر رفتن مجبور شدم دو بار برم دکتر
در حدی که منی که فقط برای عمل هام سرم تزریق کرده بودم مجبور ش
کاشکی می‌شد برم و ده سال بعدم رو یه نگاه خیلی کوچولو بکنم و برگردم. ولی نمی‌دونم آیا خود این نگاه کردنه در اون چیزی که می‌بینم لحاظ می‌شد یا نه.
هیجانش می‌رفت ولی خب از کنجکاوی دارم می‌میرممم چی کار کنممم. 
پ.ن. یه چیزی. مثلا آدم بره ببینه آینده‌ش رو، بعد ممکنه یه چیزی باشه که کلّی تعجب کنه و فکر کنه من چه جوری همچین زندگی‌ای رو دارم تحمّل می‌کنم!؟ ولی خب وقتی به مرور پیش رفته زندگی‌ش اون طوری شده نفهمه که داره چه زندگی‌ای رو تحمّل می‌کنه.
Roots
Jenny: What do Ronnie say to it?
Beatie: He don't mind. He don't even know though. He ent
never bin here. Not in the three years I known him. But
I'll tell you (she jumps up and moves around as she talks) I
used to read the comics he bought for his nephews and he
used to get riled —(Now Beatie begins to quote Ronnie, and when she does
she imitates him so well in both manner and intonation that
in fact as the play progresses we see a picture of him through
her.)
'Christ, woman, what can they give you that you can be-
so absorbed?' So you know what I used to do?
I used to get a copy of the Manchester Guardian and sit with that wide
open — and a comic behind !
Jimmy: Manchester Guardian ? Blimey Joe — he don' believe
in hevin' much fun then ?
Beatie: That's what I u
Soudabeh:Prayer for need
O My Creator!  To Your unseen knowledge and to Your Power over the creatures, as long as You know my life is khair (good) for me, keep me alive  but when death is better for me,   let me die. 
O God!  I request you for the word of sincerity and fear of Yourself whether you are pleased  and satisfied with or angry and wrathful of and  l call for moderation either in my poorness or in  my reachness. And also I ask for the eternal blessing and the everlasting light of eyesight  and  also let me  satisfied with Your  Decision on me.O Lord! I demand You good life after death and see You so closely and  l am enthusiasm to  join You and  meet You without being in state of loss,  harm or dark sedition. (  so that l will not be punished for my evil deeds,
Won't you stay alive?
I'll take you on a ride
I will make you believe you are
LOVELY
Lovely
Twenty one pilots
یه دونه از اینا لطفا :)
و کاش می‌تونستم گاهی اینو به بعضیا بگم، کاش می‌تونستم این کار رو برای بعضی آدمای زندگی‌م انجام بدم، هرچند راهش رو بلد نیستم. 
+ دلیل این که کامنتای بعضی پست‌ها رو می‌بندم، اینه که نمی‌خوام حالت الزام ایجاد کنم، چون گاه‌گداری برای خودم پیش میاد که حس می‌کنم حتما باید یه چیزی بگم. ولی اگه حرفی داشتید، قسمت "هست آیا سخنی با سولویگِ" اون بالا، همیشه به روی همه
so here I am.  how many years have passed? how many people have I met? how many wrong people have I met?
And I am leaving. finally. after all these years and failures and heartaches and rejectoins.
And he is nor here. And somehow this is what I chose for myself. 
.This. Sitting on this uncomfartable couch in a strange apartment on a shitty Friday. Waiting to meet another stranger. 
Is this really what I wanted?
What did I want? Why dont I remember?
Feeling sorry for myself, is not really my thing. Neither is feeling lost. 
Maybe I am giving all these memories and past feeling too much credit now. Maybe I have forgotten the bad things. Or maybe, just like any other aspects of our lives, those days and memories were not perfect but simple were the best we have ever had. and We did not kn

FROM US ARE THE TWELVE GUIDED ONES.THE FIRST OF THEM IS AMIR-UL- MU’MININ, ALI-IBN-ABITALIB AND THE LAST OF THEM IS THE NINTH FROM MY PROGENY WHO IS THE IMAM ESTABLISHING THE TRUTH. THROUGH HIM, THE ALMIGHTY ALLAH WILL MAKE ALIVE THE EARTH AFTER ITS DEATH AND WILL MAKE THE RIGHTEOUS RELIGION TO PREVAIL OVER ALL RELIGIONS, THOUGH THEENEMIES MAY AVERSE.FOR HIM IS THE ‘GHAIBAH’ (OCCULTATION), DUE TO WHICH A GROUP WILL FORSAKE RELIGION WHILE ANOTHER GROUP WOULD REMAIN STEADFAST AND CONSEQUENTLY VEXED. THEY WOULD BE SCORNED AND SARCASTICALLY ADDRESSED:
‘IF YOU TELL THE TRUTH, THEN WHEN WILL THIS PROMISE TURN OUT TRUE?!
Know that anyone who forbears and tolerates the teasing of the enemies during occultation is like one who participates in the holy Jihad accompanying the Prophet (s.a
"We don't read and write poetry because it's cute. We read and write poetry because we are members of the human race. And the human race is filled with passion. And medicine, law, business, engineering, these are noble pursuits and necessary to sustain life. But poetry, beauty, romance, love, these are what we stay alive for. To quote from Whitman, "O me! O life!... of the questions of these recurring; of the endless trains of the faithless... of cities filled with the foolish; what good amid these, O me, O life?" Answer. That you are here - that life exists, and identity; that the powerful play goes on and you may contribute a verse. That the powerful play *goes on* and you may contribute a verse. What will your verse be?"
-Dead Poets Society
The steps of how to always be happy You may be one of the people who always tells us how to be happy and happy Do you know that embracing loved ones is one of the joys of the world forever? Why should we not suppress and destroy our emotions? In this article you can find all the answers to your questions.

Follow these steps to be happy:
Ask yourself a question
Ask yourself what makes me sad and why I get upset when
Find out the cause of your discomfort then you have to find the cause of your discomfort and no doubt
If you know the causes of your discomfort, you can get rid of them.
There are many causes of discomfort and you may not be aware of it, but be sure
One day these reasons and problems will hit you.
Think about your successes
Imagine how happy you would be if you were to ac
به پشت سرم نگاه می‌کنم. صورتم در هم مچاله می‌شود. آفتابی را می‌بینم که آنقدر درخشان است که تصاویر را اکلیلی بر شبکیه‌ام می‌نگارد. آفتابی که وقتی به رو‌به‌رویم نگاه می‌کنم انگار قوت همیشگی اش را ندارد.
زندگی کردن در زمان گذشته اندوهبار و طاقت فرسا است. با تکرار کردن خاطرات بهشت گونه در ذهنم، روانم را زیر مشت و لگدهای نوستالژیک خرد میکنم. آنقدر محو سراب گذشته می‌شوم که یادم می‌رود امروز همان گذشته‌ای است که فردا خاطرات خوشش شلاقی بر رو
Brennan Savage – Look At Me Now

Look At Me Nowالان بهم نگاه کن برای دانلود این اهنگ لطفا به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید.بر روی نوشته کلیک کنید!

[Hook]

I remember that time we were sippin’ on wineیادمه اون موقعه که داشتیم مشروب میخوردیمI could see it in your eyes, you were feeling aliveمیتونستم تو چشمات ببینم،تو احساس سر زندگی میکردی
Why tell you I was good, why the f**k would I lieبرای مشاهده ادامه به لینک زیر مراجعه نماییدکلیک کنید
Soudabeh:Something that is very close to birth is death! Mother feels the presence of God in her own, in every moment, especially in the last months of pregnancy. At least, sometimes, moms feel the presence of a creature in her own, especially when baby shakes or does not shake when it is expected to shake! The growth of a baby in the mother's body is kind of miracle, being alive is a miracle, too. breathing at any moment. Pumping the heart at any moment!  learning more new things, constantly by mind. becoming more patient and kinder and ….The bad moment is the moment that all of this goes away! the last breaths! The last moving! The last… When the choice is taken from humans. for this difficult situation, just a mother can change this bad situation to the best one with her clever an

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
The holy name of the Prophet (pbuh) is one of the most attractive Islamic phenomenon for all Muslims in the world, because it is about emotion and faith at the same time. Thus, the power of remembering this name, in different matters concerning Muslims, is much more than many other Islamic phenomena which rely solely on faith but do not arouse emot
سلام، عزیزم. 
چقدر شروع سخته.
میدونی، میخوام برات از روشنی قصه بگم. از امید. عشق. مهربانی. دیوانگی و جنون. میخوام برات از پریدن تو چاله های آب ، از رقصیدن و چرخیدن ، از بوی انار و سیب، از چراغ های چشمک زن دلامون بگم.
عزیزم ؛ بیا گوشامونو بگیریم ، بیا کور شیم و از همه ی سیاهی ها و غم های دورمون فقط صدای خنده کرکننده و دنیای رنگی خودمونو بشنویم و ببینیم. بیا بزرگ نشیم. بیا ساده ترین پیچیدگی های جهان باشیم.
عزیزم؛ بیا یادمون نره زنده بودنمون رو. بیا
قاچاق گوسفند زنده
Smuggling alive sheep
طبق نقل قول در خبرگزاری‌های مختلف افزایش دلار باعث افزایش قاچاق گوسفند زنده شده است. که این امر سبب افزایش نرخ گوشت گوسفند زنده شده است و به کیلویی 70 هزارتومان رسیده است و متاسفانه با این شرایط خیلی از هم وطنان توانایی خرید گوشت را ندارند.
وضعیت به حدی رسیده است که در روز روشن قاچاق رخ می‌دهد. و کسی مانع این قانون شکنی‌ها نیست.
ویدئو زیر بیانگر قاچاق گوسفند زنده به کویت توسط لنج هندی است که گزارش شده است از یک
دانلود آلبوم کره ای The Dream Chapter: MAGIC از گروه TXT 
بیوگرافی اعضای گروه TXTگروه تی اکس تی(تی بای تی) گروه پسر 5 نفره کره ای هستن که در
تاریخ 4 مارچ 2019 با آهنگ “CROWN” زیر نظر کمپانی بیگ هیت دبیو کردن.
اسم فندم : موآ ، MOA
پیج اینستاگرام؛کلیک کنید
نکته : چون گروه تازه دبیو کرده ، بیوگرافی کامل موجود نیست ،

دانلود آلبوم با کیفیت 320

دانلود آلبوم با کیفیت 128

New Rulesدانلود آهنگ9 and Three Quarters  Run Awayدانلود آهنگRoller Coasterدانلود آهنگPoppin' Starدانلود آهنگCan't We Just Leave The Monster
The weather is rainy in Shiraz and after three months compulsory staying at home because of my backache, I would like to go to Hafezieh tomb in this nice weather and I can imagine how spectacular is Hafezieh in these moments. I went there and after trying to take some rainy pictures, I talked with my French friend and sent him my videos and pictures. After his expressing his happiness from the rainy weather, he tells me that it is good news and I can realize your pleasure about this rain. He says that the rain comes down once every two days in here (Paris). He sends me a laugh sticker and continues I can guess if you were in here, you would enjoy this weather.

This smile mekes me think and reminds me a few days ago, when I had talked to Samaneh about the kind of air which has left ove
America congratulates a Zionist criminal - Sharon - on assassinating Ahmed Yasin or Martyr Rantisi. What is their reason for this congratulation? They say that the Israeli government is defending itself. Well! Do global dictators have any other reason for suppressing, torturing and assassinating their opponents? All sinister and vicious political figures in the world - who are notorious for their malevolence and dictatorship - have destroyed their opponents with the same reason. They say that they are defending their existence. America says, "Israel is defending its existence and entity". Could Sheikh Ahmed Yasin, a disabled old man in a wheelchair, do anything other than talking and thinking?
You say that you support freedom of expression and thought. They assassinate him and America cong
این آهنگ رو خیلی دوست دارم و گفتم شعرش رو اینجا بنویسم تا هیچوقت اون رو فراموش نکنم...
متن اون انگلیسیه اما اگه دوس دارین میتونین به کمک وب سرویس ایرانی ترگمان به حد قابل قبولی اون رو به فارسی ترجمه کنید و شما هم ازش لذت ببرید.
عنوان: گناهان پدر - Sins of the father
( Music in Metal Gear Solid V )
خواننده: Donna Burke
شاعر: Ludvig Forssell

Blind, in the deepest nightReaching out, grasping for a fleeting memoryAll the thoughts keep piercing this broken mindI fall, but I'm still standing motionless.
Far, in the distanceThere is light, a light that burns these scars of oldAll this pain re
به نقل از تلگراف:خوشبختانه بعد از مرگ مائو در سال 1976 تعداد دینداران چینی بطور وسیعی در حال افزایش است. تا جاییکه محققان میگویند تا سال 2030 جمعیت دینداران در چین بیشتر از آمریکا (بیش از نود درصد آمریکا خداباور است) خواهد بود!اما چرا بی خدایان چینی به سمت خدا روی آورده اند؟ این سوال را از خوشان میپرسیم؛"If everyone in China believed in Jesus then we would have no more need for police stations. There would be no more bad people and therefore no more crime.
آنها میگفتند که: اگر همه مردم چین به خدا ایمان داشتند ما د
به نقل از تلگراف:خوشبختانه بعد از مرگ مائو در سال 1976 تعداد دینداران چینی بطور وسیعی در حال افزایش است. تا جاییکه محققان میگویند تا سال 2030 جمعیت دینداران در چین بیشتر از آمریکا (بیش از نود درصد آمریکا خداباور است) خواهد بود!اما چرا بی خدایان چینی به سمت خدا روی آورده اند؟ این سوال را از خوشان میپرسیم؛"If everyone in China believed in Jesus then we would have no more need for police stations. There would be no more bad people and therefore no more crime.
آنها میگفتند که: اگر همه مردم چین به خدا ایمان داشتند ما د
Dead poets society
1989

می‌شنوی؟ صدای لحظه‌ها را می‌شنوی؟ بازدم نفس‌های مرگ بر گردنت سنگینی نمی‌کند؟ مو به تن من که سیخ می‌شود. هر کسی پیمانه‌ای دارد که مرگ در حال نوشیدن آن است. بله ما در حال تمام شدن هستیم و خود باید تصمیم بگیریم که چه از این دنیا می‌خواهیم. طریقه‌ی راه رفتن در مسیر زندگی آنقدرا هم مهم نیست. مهم اینه که از مسیر لذت ببری. ممکن است زمین بخوری یا پرچم موفقیت را به اهتزاز در بیاوری. میزان نحوه تلاش شما برای آرزوها و قدری شانس است. به

I can live alone, if self-respect, and circumstances require me so to do. I need not sell my soul to buy bliss. I have an inward treasure born with me, which can keep me alive if all extraneous delights should be withheld, or offered only at a price I cannot afford to give.
من توان تنها زیستن را دارم اگر مناعت طبعم و شرایط چنین سرنوشتی برایم بخواهند به آن تن خواهم داد و هرگز محتاج فروختن روحم برای کسب اندک سعادت دنیوی نخواهم شد. من صاحب یک گنج درونی هستم، با من زاده شده و اگر تمام لذت‌های جهان از من دریغ شود و یا با بهایی بر من ارزانی شود که توان پرداختش را

Ruqayya bent. al-Ḥusayn (Arabic: رُقَیَّة بنت الحُسَین), according to reports, was one of the daughters of Imam al-Husayn (a) who was present at the tragedy of Karbala and was amongst the captives that was taken to Syria. According to reports, it was during this captivity in Syria that led to her martyrdom at the tender age of three. Currently there exists a mausoleum for her in the city of Damascus, Syria.
However, about this daughter of the Imam (a) differences exist concerning her name and the way she was martyred.In mentioning the names of the children of Imam al-Husayn (a), al-Shaykh al-Mufid only mentions that he (a) had two daughters by the names of Fatima and Sukayna . However, Muhammad b. Talha al-Shafi'i mentions that Imam al-Husayn (a) had f

Jonas Brothers: Tiny Desk Concert
The line of NPR staffers waiting to see the Jonas Brothers' Tiny Desk concert began forming four hours before the scheduled performance. Well aware of the actual start time, my colleagues sat patiently on the floor, working on their laptops with coffee in hand. By the time Kevin, Joe and Nick Jonas entered the building to chat with Michel Martin — and eventually make their way up to the Tiny Desk — the building was buzzing.
As the trio approached the desk, they were immediately drawn to the knickknacks and toy instruments scattered throughout the area. They ended up working them into their performance, adding a little childlike flair to three selections from their latest album, Happiness Begins, including "Only Human" and a jazzy rewor
قیمت سئو داخلی سایتقبل از از اتمام هر نوع بهینه سازی و سئو برای سایت از سئوی داخلی آن می بایست مطمئن بود. شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استانداردهای سئو درونی در آن رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت و چه بسا مایه جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. قصد از سئو درونی سایت سپریدن کارهایی در درون خود سایت است که مایه نمایه شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد. تعرفه سئو درونی در رادزاد بسیار مقرون به صرفه بوده و موارد آن با دقت

Jonas Brothers: Tiny Desk Concert
The line of NPR staffers waiting to see the Jonas Brothers' Tiny Desk concert began forming four hours before the scheduled performance. Well aware of the actual start time, my colleagues sat patiently on the floor, working on their laptops with coffee in hand. By the time Kevin, Joe and Nick Jonas entered the building to chat with Michel Martin — and eventually make their way up to the Tiny Desk — the building was buzzing.
As the trio approached the desk, they were immediately drawn to the knickknacks and toy instruments scattered throughout the area. They ended up working them into their performance, adding a little childlike flair to three selections from their latest album, Happiness Begins, including "Only Human" and a jazzy rewor
بسم الله الرحمن الرحیم
Wellaye Tadabor of some of Versuses in Chapter 11 of Quran
#Wellaye_Tadabor_of_Quran
#Al_Tawba_Surreh_Versue_103
وَصَلِّ عَلَیْهِمْ ۖ إِنَّ صَلَاتَكَ سَكَنٌ لَّهُمْ ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ١٠٣
...and invoke [Allah 's blessings] upon them. Indeed, your invocations are reassurance for them. And Allah is Hearing and Knowing. (103)
God told the Prophet to pray for them. Your prayer gives them peace of mindإِنَّ صَلَاتَكَ سَكَنٌ لَّهُمْ.So, everyone in this world who is experiencing the real peace of mind  it is  because  his Imam has  prayed him. This means that we'll be in peace due to the prayers of Imam Zaman (atfs) and vice versa. So, Let'

مدت زمان: 15 ثانیه
The first of 10 new weekly Legendary Bounties in Red Dead Online, the de facto leader of the bloodthirsty Del Lobos gang must be brought to justice The dangerous widow of infamous killer Ricardo Alcazar is wanted for thievery, extortion and murder. Bring Alcazar in by September 23rd deliver her alive to command a
On the anniversary of people of Qom's January 9, 1978 uprising, thousands of people from Qom met with the Leader of the Revolution, Ayatollah Khamenei, on wednesday. 
While meeting with the people of Qom this morning, the Leader of the Revolution paid tribute to the uprising of the people of Qom during the Revolution and stated, “This ceremony is being held auspiciously every year since forty or forty-one years ago. On January 9, the people from across the country look forward to the ceremony held by the people of Qom, on the significant and historical event.Regarding the January 9 event (1978), we should think and learn lessons. Most of you, brothers and sisters present here, did not see that day. Yet, the memory of that day is alive. We should learn the lessons. The past should be use
یک اقتصاد ایدئال و جهانشمول، فقط در ماه محرم مخصوصا در ایام عاشورا، خود را نشان می دهد! رونق تولید و عدالت در مصرف، توزیع رایگان مواد غذایی و امکانات ضروری. بطوریکه هیچکس در این روز ها فراموش نمی شود! مگر اینکه خودش را به فراموشی زده باشد. امام حسین ع با اینکه در 1400سال پیش شهید شده است، ولی زنده است و جهان را در این روز ها، فرمانروایی می کند. زیرا طبق نص قران کریم، شهدا زنده هستند! و سرور و سالار شهیدان، امام حسین نیز زنده است، و بر اعمال مردم نظ
همه چیز هایی که باید در مورد روغن دنبه بدانید

روغن دنبه به یکی از روغن‌های طبیعی گفته می‌شود که از چربی گوسفند که در دم حیوان قرار دارد، ساخته می‌شود. روغن دنبه خواص و مضراتی دارد که در طب سنتی از آن بسیار یاد شده؛ استفاده از روغن دنبه با توجه به صحبت‌های ضدونقیضی که درباره آن وجود دارد، باید با احتیاط انجام شود. مصرف کردن روغن دنبه برای افرادی که تحرک فیزیکی کمی دارند، توصیه نمی‌شود. همچنین، استفاده از این روغن برای بیماران قلبی و سال
وقتی پیامبر خدا رحلت فرمود، عده ای در سقیفه
بنی ساعده جمع شدند، که جانشین برای او تعیین کنند! اما چون قبلا پیامبر حضرت علی
را تعیین کرده بود، لذا لازم دیدند او را هم دعوت کنند، تا از حق خود به نفع شورا
کناره گیری کند. اما حضرت علی ع نپذیرفت و فرمود: بدن مطهر پیامبر هنوز روی زمین
است، اول باید ایشان دفن شوند. اما بالاخره با زور شمشیر، حضرت علی را دست بسته،
از خانه بیرون برده و به: اعضای شورا ملحق نمودند! این یک روایت ساده از یک تاریخ
بلند است. یعنی
Martyrdom in Islam. On the importance of martyrdom in Islam

The words of
the Holy Prophet (PBUH) are that “the most dignified way to die is to be martyred.”1  

“Self-sacrifice
is the best (form of) benevolence and the highest stage of faith.” 2

Martyrdom in
Islam is a major concept. Anyone who fails to grasp the meaning of martyrdom,
will also not understand the sublime message in Islam. “Islam” means
submission to God, and it is in martyrdom that this submission to God finds its
full expression. In Islamic Ideology, the greatest aim in the life’s struggle is
to become victorious over the self. 3  

The
submission of the reasoning, feeling creation of God that is humankind, means
that all human life belongs to God, and to God it returns. Man is to have no
cares and d
طرح مفهومی جدید آنقدر از المان‌های طراحی BMW برخوردار است که حتی اگر از گوشه چشم هم به آن نگاهی بیندازید، بازهم متوجه می‌شوید که با طراحی BMW رو به رو هستید. با این حال به خوبی می‌دانیم که این ظاهر ماشین‌ها به آینده‌ای دور مربوط است. تمام شیشه جلوی ماشین مجهز به واقعیت افزوده است. روی داشبورد جلویی ماشین، ۸۰۰ مثلث کوچک نقش بسته‌اند که BMW آن را هندسه زنده (Alive Geometry) می‌نامد. این ظاهر چندرنگ پلیکانی به صورت مستقیم با راننده در طی حرکت ماشین ار
طرح مفهومی جدید آنقدر از المان‌های طراحی BMW برخوردار است که حتی اگر از گوشه چشم هم به آن نگاهی بیندازید، بازهم متوجه می‌شوید که با طراحی BMW رو به رو هستید. با این حال به خوبی می‌دانیم که این ظاهر ماشین‌ها به آینده‌ای دور مربوط است. تمام شیشه جلوی ماشین مجهز به واقعیت افزوده است. روی داشبورد جلویی ماشین، ۸۰۰ مثلث کوچک نقش بسته‌اند که BMW آن را هندسه زنده (Alive Geometry) می‌نامد. این ظاهر چندرنگ پلیکانی به صورت مستقیم با راننده در طی حرکت ماشین ار
Into the Dead 2 1.25.0 Apk + Mod Coins,Energy,Enemy,Ammonium,Grenades + Data for android
Into the Dead 2 is an Action Game for androiddownload last version of Into the Dead 2 Apk + Mod Unlimited Gold and silver Coins,Energy,Enemy,Ammonium,Grenades + Data for android from revdl with direct link
Journey through the zombie apocalypse in a race to save your family. Arm yourself with an arsenal of powerful weapons and do whatever it takes to survive. Maim, mow down, and massacre the Dead – anything to keep moving! In a world where no one is safe, how far will you go to make it out alive?
FEATURES:• Evolving narrative and multiple endings – complete 7 action-packed chapters, 60 stages, and hundreds of challenges• Varied gameplay – fire from military gun emplacements, slay the hordes
واژه dead به معنی مرده می باشد
اما

Dead right:دقیقا درست
Dead shot :کسی که هدفش را دقیق میزند
Dead color: رنگ مات
Dead sound: صدای گرفته و سنگین که طنین ندارد
Dead wall:دیوار بدون پنجره
Deadpan: چهره بی احساس
Dead certainty: مطلب کاملا اطمینان بخش
Dead end: بن بست، موقعیتی که هیچ پیشرفتی در آن ممکن نیست

Dead sleep: خواب عمیق
Dead march:موسیقی آرام مخصوص مراسم دفن
Dead weight: وزنه یا شی بسیار سنگین
Dead-alive: نیمه جان،بدون انگیزه
Dead slow:تقریبا غیر متحرک،متوقف
Dead loss: خسارت غیرقابل جبران
Dead stock:کالایی که
دلم یک ماشین تایپ زهوار دررفته انگلیسی می خواهد که متعلق به نویسنده ای بوده باشد که آخرین کلماتش را با اشک های شادیش پیوند زده باشد. مثل همانی که دیدم و از فروشنده اش پرسیدم عتیقه فروشی کار دلی است نه؟ و او گفت نه، فکر میکردم همه حواسشان به داستان های پشت آن قفل های زنگ زده و کتاب های 40 ساله ای  پر از یادگار های آدم های غریبه هست. دلم میخواست از روایت های آدم های پشت قدیمی های فراموش شده بگوید، از دختری که نامش را اول کتاب بوستان چاپ 1330 نوشته و
روز عید غدیر در همه زمان ها و همه مکانها، روز جدایی حق از باطل است، زیرا که پیامبر فرمود:( الحق مع علی و علی مع الحق) حق با علی است. کسانی که علی را قبول ندارند کافرند، و کسانی که علی را کمی قبول دارند! اشتباه می کنند. چرا که پیامبر همان روز های اول، علی را به جانشینی خود انتخاب کرد. آنهاییکه در غدیر تشکیک می کنند، بدانند که غدیر واقعی روز اول اعلام آشکار اسلام است. زیرا پس از اینکه مدتها پیامبر مخفیانه تبلیغ دین می کرد، روزی دستور امد(فانذر عشیرت

These are the photos that I took (actually because of a photography competition),The photos of my dear university in autumn :)The university which revived meMy little universe, My little world, and my howfWith all its problems, with all its happiness and sadness I found a new family there, A nice and big
tahchin recipe :
Cook chicken with some salt, water and spices. When the chicken is cooked and about a cup of water remains, separate the chicken water and divide the chicken into smaller pieces after removing the bones. Dissolve the saffron in a small amount of warm water and mix it with two egg yolks, whole yogurt and a little salt and pepper, and put the cooked chicken in the yogurt mixture for at least three to four hours in the refrigerator. Roast with lemon juice and oil and set aside. Boil the rice soaked and drain.
Mix two egg yolks, 150 g of oil and half of the yogurt mixture in which the chicken was cooked, mixing with two to three rice padders and pouring it into the bottom of a pot or pot and spoon it down. Put some chicken in a thin layer on the bottom of the pot and pour half

These are the photos that I took (actually because of a photography competition),
The photos of my dear university in autumn :)
The university which revived me
My little universe, My little world and my howf
With all its problems , with all its happiness and sadness 
I found new family there, A nice an
معیار های افزایش سرعت سایت و بررسی سرعت با Gtmetrix
جی تی متریکس gtmetrix سایتی برای مشاهده و آزمایش سرعتبارگذاری سایت  است. Gtmetrix به مدیران سایت ها کمک می کند که از چگونگی بارگذاری بخش های مختلف سایت خود مطلع شده و از نقاط ضعف و اشکالاتی که ممکن است در روند بارگذاری و لود قسمت های مختلف از جمله تصاویر، اسکریپت ها، میزان فشرده سازی فایل ها و … وجود دارد، گاهی یابند. اگر مدیر سایت یا طراح وب هستید حتما URL سایت خود را در بخش مربوطه، در این سایت وارد نمو
چگونه یک راهنمای محلی به زنان در دستیابی به آزادی مالی کمک می کندسه سال پیش ، دنیای من کاملاً تغییر کرد. سه عمل جراحی مختلف بعد از یک تصادف جاده ای ، من را رختخواب کرد و یک سال و نیم در یک اتاق قرار داد. من نمی دانم که آیا من هرگز به طور کامل بهبود می یابم. من نمی دانم که آیا حرفه من رنج می برد. نمی دانم که آیا می توانم کاری را که دوست داشتم انجام دهم - مسافرت ، غذا خوردن در خارج و ملاقات با افراد جدید. از خودم پرسیدم که آیا دوباره خوشحال می شوم.
توجه
ممکن است در ابتدا به نظر برسد که: کشمیر یک کشور عقب افتاده، بامردمانی جنگل نشین است، که فقط برای گردشگری باید به آنجا رفت! ولی اینطور نیست. کشمیر کشوری است که با سه کشور قدرتمند چین و هند و پاکستان، همسایه است که هر کدام می توانند: یک لقمه چپ! از ان درست کنند. البته ناگفته نماند که هرسه کشور، سعی کرده اند استانهایی را به خود ملحق کنند، که 20میلیون جمعیت آن بین این سه کشور در رفت و آمد هستند. اما هنوز کشمیر زنده است، و اکثریت آنان را مسلمانان تشکیل
for youحجم: 5.7 مگابایتتوضیحات: برای نمایش و یا دانلود روی لینک کلیک کنید
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

[Verse 1: Rita Ora] In your eyes, I’m alive در چشمانت، زنده ام Inside you’re beautiful درون زیبایی تو
Something so unusual in your eyes چیزی غیر معمول در چشمان تو I know
معیار های افزایش سرعت سایت و بررسی سرعت با Gtmetrix
جی تی متریکس gtmetrix سایتی برای مشاهده و آزمایش سرعتبارگذاری سایت  است. Gtmetrix به مدیران سایت ها کمک می کند که از چگونگی بارگذاری بخش های مختلف سایت خود مطلع شده و از نقاط ضعف و اشکالاتی که ممکن است در روند بارگذاری و لود قسمت های مختلف از جمله تصاویر، اسکریپت ها، میزان فشرده سازی فایل ها و … وجود دارد، گاهی یابند. اگر مدیر سایت یا طراح وب هستید حتما URL سایت خود را در بخش مربوطه، در این سایت وارد نمو
دانلود آهنگ sad song از We the Kings Elena Coats 
دریافت

You and I, we're like fireworksتو و من، ما مثل آتش بازی هستیمAnd symphonies exploding in the skyو انفجار سمفونی تو آسمونWith you, I'm aliveبا تو من زنده‌امLike all th
A group of Iraqi mawkib organizers who host and serve the pilgrims of Imam Hussain’s shrine during Arbaeen met with the Leader of the Islamic Revolution—Ayatollah Khamenei—at the Hussaynieh of Imam Khomeini (r.a.) this morning (Wednesday), September 18, 2019.

In this meeting, Ayatollah Khamenei thanked the sincere Iraqi people and officials who dedicate themselves to serving the pilgrims during Arbaeen and asserted: I express my and the Iranian nation’s heartfelt gratitude to you the mawkib keepers and organizers, who manifest utmost benevolence and compassion during Arbaeen; to the great Iraqi nation; to the Iraqi officials who prepare the grounds and security; and especially to the honourable religious scholars and Marja's in Iraq who have prepared the ambiance of pilgrimage a
بنام خدا
شیفه، روستایی از توابع رامهرمز در استان خوزستان است.
این روستا  در دامنه ی کوه و نزدیک گورستان  متوفیان قرار دارد.
.Shifa is a village of Ramhormoz in Khuzestan province
 This village is located on the hillside and
 .near the cemetery of the deceased
دلیل اینکه مردم شیفه روستای خود را در مجاورت کوه بنا نهادند، 
سیلابی بود که در سال پنجاه و  هشت روستای قدیم شیفه را تخریب کرد.
The reason that people of shifa built their village near the hills
.It was a flood that destroyed the old village of Shifa in year of 1980
آنچه از روستای شیفه ی قدیم باقی مانده،
برخلاف دشمنان که درپی سیاست زمین سوخته هستند،
و هرجا را که بتوانند تخریب و ویران می کنند. فلسطینی ها و یمنی ها و ایران، اصلا
به دنبال تخریب و ایجاد شهر سوخته نیستند. موشک های نقطه زن به همین دلیل طراحی
شده، استفاده از پهباد ها هم به همین منظور است. برای آل سعود و آمریکا و رژیم
اسرائیل، کشتار کودکان و زنان و: تخریب شهرها سهل تر از مبارزه با نظامیان است.
لذا می بینیم که از زمان تسلط اسرائیل به فلسطین(قبله اول)و: تسلط همزمان آل سعود به
عربستان(قبله
خب....سلام!
راستش یه خورده دیر کردم...ما یه اختلاف نظری توی شمسی و میلادی داشتیم اما از این به بعد هردومون تاریخ شمسی رو حساب میکنیم^_^

دی ان ایم...نمیتونی حدس بزنی چقد دلتنگتم...ماهگرد اولمون دوتا امتحان داشتم و حتی نتونستم با عشقم وقت بگذرونم...

محدثم میدونه چقد عاشقشم نه؟میدونه که هیچی از کیتنم برام مهم تر نیس؟

ددی متاسفه...اما به روش خودش...انقدر گربه کوچولوشو ناز میکنه تا از دلش دربیاره^^

امروز دوازده ژانویه 2020...

درست یک ماه پیش بود...اتف

Chorus – OneRepublic
Lately, I've been, I've been losing sleep
اخیرا کم خوابی سراغم اومده
Dreaming about the things we could be
مشغول دیدن رویای چیزاییم که میتونستیم باشیم 

But baby, I've been, I've been prayi
Supplication in human's life

Prayer is a discipline that allows a
human being to be together with Allah and helps a believer develop a life that
is spiritually vigorous.
And when (O Messenger) My servants
ask you about Me, then surely I am near: I answer the prayer of the suppliant
when he prays to Me. So let them respond to My call (without hesitation), and
believe and trust in Me (in the way required of them), so that they may be
guided to spiritual and intellectual excellence and right conduct. (Al-Baqarah
2:186)
The most valuable moment in human
life is the time when one faces Allah and is alone with one’s Creator.
Supplication (du`aa’) is the best way to be alone with our Creator.
“Supplication is the essence of worship.” (At-Tirmidhi)
Supplication is a powerful
connection be
You see them? The story of S. and P.? Time changes
people, they come and they go. Don’t put all of your trust on these creatures,
UNDER ANY CIRCUMSTANCES. Just dilvitit, the trick is living with yourself
.forever, said the Code Guard
وقتی باب اسفنجی تاج نپتون‌شاه رو
برمی‌گردونه، ته داستان یه نکته‌ی ریز رو خیلی کوتاه می‌گه. باب اسفنجی می‌گه طی
این چند روز سفرش یاد گرفته که اون چیزی که هست رو ‌پذیره، این‌که struggleی
نداشته باشه با خودش. نمی‌خوام بحث این رو با نگاه نقادانه به خویشتن توی هم
بپیچم، اما پذیرفتن و توقع‌نداشتن توی چشم من بولد شد.
جملات عاشقانه زیبا برای مخاطب خاص
تو این دنیای بزرگ یا کوچیک حتما شخصی وجود دارد که شما را مجبور به لبخند زدن می کند! و احساس خوبی می کنید! این شخص می تواند یک آشنا , یک دوست ,  یک غریبه , یک فامیل یا خیلی دور به شما باشد چرا نتوانید با جمله های عاشقانه و زیبا مخاطب خاصتان را خوشحال کنید؟ 30 متن عمیق جدید زیبا و عاشقانه را با ترجمه انگلیسی ویژه مخاطب خاص آماده کردیم همه جمله ها در حد امکان کوتاه اما با معنایی عمیق انتخاب شده اند امیدواریم از پست 
Women in Islam
After a quick historical survey, one is safely justified to believe that throughout history and in different societies and cultures, women have been looked upon as second-class human beings; such a view that entails tangible practical consequences even to this very day and even in modern societies. ‘Women in Islam’ is among the topics that have been approached by mixed attitudes. From some Muslims who whitewash their local/cultural discriminative practices against women under the label of Islam; to the non-Muslim outsiders who don’t bother to analyze and distinguish different cultural and religious elements in various Muslim societies. All of these compel us to refer to the primary teachings of Islam and the historical and socio-political context within which Islam was
شیفه در گذر زمان
بنام خدا
دلیل اینکه مردم شیفه روستای خود را در مجاورت کوه بنا نهادند، سیلابی بود که درسالپنجاه و  هشت روستای قدیم شیفه را تخریب کرد.
آنچه از روستای شیفه ی قدیم باقی مانده، ویرانه ای از قلعه ی قاجاری ست
 که در دوران آبادانی  این روستا  تحت تملک شخصی بنام توکل اداره می شد.
This village is loc
شیفه در گذر زمان
بنام خدا
دلیل اینکه مردم شیفه روستای خود را در مجاورت کوه بنا نهادند، سیلابی بود که درسالپنجاه و  هشت روستای قدیم شیفه را تخریب کرد.
آنچه از روستای شیفه ی قدیم باقی مانده، ویرانه ای از قلعه ی قاجاری ست
This village is loc
شیفه در گذر زمان
بنام خدا
دلیل اینکه مردم شیفه روستای خود را در مجاورت کوه بنا نهادند، 
سیلابی بود که در سال پنجاه و  هشت روستای قدیم شیفه را تخریب کرد.
آنچه از روستای شیفه ی قدیم باقی مانده، ویرانه ای از قلعه ی قجری ست
This village is loc
دلم میخواد اینو بنویسم چون میخوام به اونایی که مثل چند سال پیش من، نمیدونن این مسئله چقدر مهمه، کمک کنم تا بدونن. 
افسردگی یه بیماری کاملا جدی و مهمه. افسردگی یه حالتی از غم نیست، یه بیماری کاملا فیزیکیه و علائم فیزیکی هم داره. هرچند که تاثیر روانیش خیلی بیشتر و مخرب تره. پس به چیزایی که میخوام بگم خواهش میکنم توجه کنید و دنبال راه هایی برای انجامشون باشین، دقیقا مثل وقتی که نمیخواین سرما بخورین، ولی خیلی واجب تر. سرماخوردگی ده روزه خوب میشه
اقازاده ای افاضه فرمودند: اگر دنیای مردم را درست نکنیم، به دین لطمه زده ایم! عجب! یعنی خدا تا این حد فراموش می شود؟ بگفته سکولارها به بازنشستگی ابدی می رود؟ مگر دنیای مردم دست مسئولین است؟ اطبا اسلامی از قدیم می گفتند: درمان از ماست شفا از خداست! مسئولین هم کار خود را می کنند و: این خداست که همه چیز را هدایت می کند. اگر خدا باران نفرستد، چهل سال بدون باران مسئولین چکاری توانستند بکنند؟ فقط خشکسالی را سیاسی کرده، گردن یکدیدگر انداختند. حالا که ب
ما آنقدر پول داریم که نمی دانیم چه کنیم! و همین امر موجب یک بام و دو هوا شده. درون خود را می سوزاند و بیرون دیگران را. در داخل همه می گویند: پول داریم اما در بیرون همه می گویند: پس اینهمه ماشین و خونه مال کی هست؟ این تضاد ادامه دارد و همه خود را مغبون و زیان دیده می دانند.هیچ کس خدا را شکر نمیکند. ویروس کرنا امده تا مردم را از خوردن: خوراکی های حرام منع کند، آنها مردم را از زیارت رفتن و نماز جماعت و صله رحم منع می کنند. غلتش فقط همین است ولی کسی نمی دا
آن را باید از بین برد، زیرا با اینکه جسم کاپیتولاسیون از بین رفته. و قانون آن لغو شده، ولی هنوز هیچ دادگاهی در ایران، جرات محاکمه آمریکایی ها مجرم را ندارد. آمریکا صراحتا اعلام می کند که: سپهبد سلیمانی را ترور کرده! ولی کسی از او شکایت نمی کند، بلکه به او نصیحت می کنند که عاقل باشد. جانشین سپهبد را تهدید به ترور می کند، باز هم کسی دست به قلم نمی شود. حتی در دادگاههای داخلی هم، اصلا به فکر خطور نمی دهند که: آمریکا را دادگاهی کنند. مثلا می گویند: اگ
?What is Islam
God
in His mercy had sent messengers to convey us, to different peoples,
in different times. Each prophet came with guidance and miracles that
were relevant for his time and for his people, but the message was the
same: That there is only one God and worship is for him alone. This
“Islam” was the religion brought by all the prophets of God. Islam was
the religion of Adam, Noah, Abraham, Moses and Jesus (peace be upon them
all). God has in His Grace, addressed this issue to man in His final
revelation, the Noble Quran.
“Do they seek other than the
religion of Allah? When to him submit all creatures in the heavens and
on the earth; and to him, they shall all be returned (83). Say [O,
messenger]: “we believe in Allah and in what has been sent down to u
مدیران صنعت کشور هرچه فریاد می زنند، به گوش نمی رسد، ولی بانکها آهسته هم صحبت کنند همه می شنوند! راز این کار در سخاوتمندی بانکها است. تقریبا به هر بهانه ای مهمانی می دهند، جشن می گیرند و خرج می کنند. مخصوصا از خبرنگارها بسیار خوب پذیرایی می کنند! هر با به انها هدیه هایی از قبیل: کیف و صنایع دستی می دهند، و برای اینکه خبر ها را بهتر کار کنند! کارت هدیه با مبالغ زیاد در جیب شان می گذارند. در عوض صنایع! یا تولید کنندگان، نه تنها خبر نگاران را نمی شنا
در حالیکه ایران بزرگترین قدرت دنیا، و مرکز تصمیم های جهانی و با اقتصاد قوی است، عده ای دگر اندیش کاری کرده اند که: ایران مستعمره آمریکا به نظر برسد: آمریکا به ژاپن اجازه داد تا به ایران سفر کند! آمریکا اجازه نمی دهد که ایران نفت صادر کند. آمریکا اجازه نمی دهد که وزیر خارجه، از منزلش در نیویورک انطرف تر برود! صد سال مردم مبارزه کردند، تا آمریکا را از ایران بیرون کنند، اما دولتمردان مخفیانه با آمریکا ساختند، و پای او را به ایران باز کردند. کودتا
برخلاف تصورات ذهنی که: حاکمان جهان دارند، روز عاشورا نشان داد که هیچ کاره اند! و این حسین ع است که حکمفرمایی همه جهان را دارد. او تنها ابرقدرت جهان امروز است. البته در شرع مقدس اسلام این مقام، برای ایشان کم است، زیرا که ایشان برتمامی جهان تسلط دارند. و در عالم ملکوت جایگاه مهمی کسب کرده اند. روز قیامت رهبری تمام جوانان بهشت، در دست ایشان و برادر بزرگترش می باشد. روز قیامت وقتی مردم جاه و جلال امام حسین را ندیده اند، قبلا برای آمادگی انها، مقام
امر به معروف با استفاده از هوش هیجانی، میتواند
سرشار از انرژی برای جوانان باشد. برای این کار ما باید ابتدا معروف ها را بشناسیم،
و بعد آنها را تنظیم کنیم (ایجاد ارتباط)، سپس برای از بین بردن منکر ها، معروف
مقابل را ترویج کنیم. فرضا اگر اعتیاد را منکر می دانیم، یک راهپیمایی یا تجمع
بزرگ سراسری، برای آنهاییکه ترک اعتیاد کرده اند، بگذاریم. وقتی همه (ان ای ها)
معتادان ترک کرده گمنام، در یکجا جمع شوند، طبیعتا اجتماع بزرگی خواهد بود، و
همدیگر را درک
باید به کشور خودمان ببالیم، زیرا دشمنان نمی گذارند ما هویت خود را بازیابی کنیم. مساحت ایران برابر تمام کشورهای اروپایی است، ثروت آن بیش از همه کشورهای اروپا است. شاید همه بدانند که: تاریخ ایران از همه کشورها بیشتر است، فرهنگ و اندیشه آن عنی تر است. در ایران همیشه خردمندان و دانایان جکومت داشتند، ولی استرالیا و کانادا و امریکا و حتی اروپا، یک رئیس جمهور دانشمند در حد دکترا ندا شته و ندارند. همه آنها از وایکینگها درس گرفته اند، که فقط باید کشت
The Storyteller (2)
In a low, confidential voice, interrupted at frequent intervals by loud, petulant questionings from her listeners, she began an unenterprising and deplorably uninteresting story about a little girl who was good, and made friends with every one on account of her goodness, and was finally saved from a mad bull by a number of rescuers who admired her moral character.
"Wouldn't they have saved her if she hadn't been good?" demanded the bigger of the small girls. It was exactly the question that the bachelor had wanted to ask.
"Well, yes," admitted the aunt lamely, "but I don't think they would have run quite so fast to her help if they had not liked her so much."
"It's the stupidest story I've ever heard," said the bigger of the small girls, with immense conviction.
"I didn
زمان آن فرا رسیده تا: آمریکا و اروپا را دوباره
فتح کنیم! دموکرات های آمریکا، جلیقه زرد های اروپا و مردم غزه نیاز به کمک دارند.
باید صدای آنها را شنید، و در مقابل زور گویان ایستاد! و بار دیگر تاریخ را از نو
ساخت. پارلمان اروپا که در تسخیر نئولیبرال ها بوده، اکنون بر سر دوراهی است:
نئولیبرالیزم را نمی خواهد ولی: آنها زور گو و قاتل هستند، تا کنون هزاران نفر را
در زندانها اسیر کرده، یا در خیابان ها کشته و یا مجروح نموده اند. جلیقه زردها
نیاز به کمک د
با اینکه محبوبترین نام در ترکیه، محمد و علی، حسن و حسین و فاطمه  یعنی: پنج تن آل عبا است.  ولی نام بردن از علی ع در شهر: هزار مسجد ممنوع است و در: هیچیک از اذان ها اجازه ندارند: اشهد ان علی ولی الله بگویندُُ. حدود 35درصد از کلمات ترکیه، از زبان فارسی عاریت گرفته شده، ولی دشمنی با زبان فارسی انقدر زیاد: در دانشگاهها هست که به کمتر از 25درصد رسانده اند. مردم استانبول باحجاب ترین و بانماز ترین طبقه اجتماعی هستند، ولی در هیچیک از برنامه های دولتی و دان
مجلس نباید مرکز سیاهنمایی، نا امیدی و افتقار
باشد. کافی است سخنان نمایندگان را، در مورد عملکرد دولت یا حوزه های انتخابیه
آنها جمعبندی کرد! خواهید دید ایرانی خرابه، پر از دزد و فاسد و افراد بدون
مسئولیت داریم، و خودمان نمی دانیم! رئیس جمهور اشاره ای کردند که: صدا و سیما هیچ
وقت از گازرسانی، به روستاها نمی گوید، بلکه میرود فقر و نداری انها را به تصویر
می کشد. البته با انتخاب مجدد لاریجانی، هیچ امیدی به اصلاح این روند دوازده ساله
نیست. زیرا لاری
پیگیری ترامپ و انگلیس برای: امنیت خودشان در
خلیج فارس و تنگه هرمز، نشان می دهد آنها قصد باز پس دادن کشتی ایرانی را ندارند!
ودلیل عمده آن هم لو رفتن نقش روسیه، در این فاجعه است .البته برخی کشورها سعی
دارند: این موضوع را نادیده بگیرند، ولی طبیعی است که آمریکا و انگلیس، در این کار
تنها بمانند. برای تحلیل آینده این باید گفت: انقلاب اسلامی از ابتدا تا کنون، یک
روش روشن داشته است و آن اینکه: دشمن را با دست جبر تاریخ از بین می برده است.
وقتی رهبر انقلاب
برخلاف گفته آقای نوبخت، نرخ ها را باد پایین می آورد نه آقایان! زیرا اقایان منافعشان در نرخ های بالا است، گرانی دلار و بالا رفتن قیمت ها، مالیات بیشتری را به جیب دولت می ریزد، و در هیاهوی گرانی، بنزین و برق هم گران می شود. اما خداوند به باد دستور می دهد: تا ابرها را به شهرها ببرد و از انها باران بریزد، و محصولات کشاورزی فراوان و ذخیره سدها پر و کمبود اب برطرف شود. چند وقت پیش هم آقای رئیس جمهور، در ارومیه مدعی شده بود: دریاچه ارومیه را دولت پر کرد
پس از سرنگونی پهباد آمریکایی، نتانیاهو به
عنوان سخنگوی ترامپ! آغاز روند جدیدی را اعلام کرد که بر مبنای: لاک دفاعی در
عملیات نظامی است. وی گفت ایران به امریکا تجاوز کرده! و باید در مقابل این تجاوز
ایستادگی کنیم، و در کنار آمریکا باشیم! این جمله، برآیند پروسه 80ساله ای را نشان
می دهد که: توانسته آمریکا را از حالت هجومی، به حالت دفاعی منتقل کند. و او را
قانع کند که دیگر توان حمله ندارد، و باید که به لاک خود فرو رود. در واقع دو راه
بیشتر در جلوی: آمری
وقتی به تبلیغات دشمنان داخلی و خارجی نگاه می
کنید، تعجب می کنید که یک ایرانی چطور زنده است! آنها می گویند دلار هر روز بالاتر
می رود، فشار گرانی و تورم مردم را از بین برده! در تمام خیابان ها زباله خور ها
قدم می زنند، تا شکم خود را سیر کنند. روستاها امکانات نیست، همه مجبورند به شهر
ها فرار کنند. در شهرها هم کار نیست، و خانه ندارند! لذا حاشیه نشین شده، با کاغذ
و مقوا و حلب برای خود خانه می سازند، و از برق دزدی می کنند. آنقدر از این حرفها
می زنند که: خو
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافت

It's been said and done
گفته شد و انجامش داده شد
Every beautiful thought's been already sung
همه افکار زیبا خوند
«یکی از نشانه‌های تنگی نفس این است که فرد متوجه هر دم و بازدمی که رخ می‌دهد، باشد.»
NF یا به تفصیل Nathan John Feuerstein، رَپری 28 ساله و Mansion (عمارت)، از قطعات اولین آلبوم رسمی این هنرمند است و بهانه‌ی نوشتن این پست. یکی از خصوصیت‌های متن موسیقی‌های NF، پرداختن به درگیری‌هایی است که نه در دنیای عینی ملموس، بلکه در دنیای ذهنی و درونش اتفاق می‌افتند و هر شنونده‌ای که تجربیاتی از این قبیل با هر درجه‌ای از مشابهت داشته باشد، با آن‌‌ها ارتباط برقرار می
«یکی از نشانه‌های تنگی نفس این است که فرد متوجه هر دم و بازدمی که رخ می‌دهد، باشد.»
NF یا به تفصیل Nathan John Feuerstein، رَپری 28 ساله و Mansion (عمارت)، از قطعات اولین آلبوم رسمی این هنرمند است و بهانه‌ی نوشتن این پست. یکی از خصوصیت‌های متن موسیقی‌های NF، پرداختن به درگیری‌هایی است که نه در دنیای عینی ملموس، بلکه در دنیای ذهنی و درونش اتفاق می‌افتند و هر شنونده‌ای که تجربیاتی از این قبیل با هر درجه‌ای از مشابهت داشته باشد، با آن‌‌ها ارتباط برقرار می
باز خوانی پرونده تجزیه طلبان، در موضوع بحرین
نیاز امروز جهان است. ایران باید بداند که چرا بحرین جدا شد؟ و چه کسی در این
تجزیه طلبی دست داشت. باید آنها محاکمه شوند. به همین منظور نیاز به دادگاه جهانی،
بنام دادگاه تاریخ است. این موضوع از دو دیدگاه قابل بررسی است: یکی از لحاظ دلایل
تاریخی(سیاسی) و دیگری از لحاظ مستندات تاریخی. دلایل تاریخی به عهده وزارت خارجه
و: مستندات آن به عهده قوه قضائیه است. دلایل تاریخی شیطنت های بحرین است. دولت
بحرین از هنگ
تضاد هر صفت ، هر اسم یا هر فعلی را اغلب با افزودن یک پیشوند منفی به آن می سازند. پیش بینی
این که کدام یک از پیشوندهای un- ، in- یا  dis- برای کدام کلمه به
کار می رود ممکن نیست؛ بنابراین ، متضاد
کلمات را باید جدا جدا آموخت .
صفت ها و
ساختن صفات متضاد با پیشوند un, in
UN-: unlikely , unhappy , unexpected
In-: infinite , insincere ,
inadequate
*نکته: استرس کلمه هیچگاه روی پیشوند un قرار نمی گیرد و با اضافه شدن پیشوند un، در استرس کلمه نیز تغییری ایجاد نمی شود.
ساخت متضاد صفات در زبان
In The Name of Allah
ZenUS
My newly born goddess[1] of union!

Episode 1
We were living in the God's mind
He remembered us and we were fashioned.
God pronounced us
and we came into being
in the figure of antonym words
so we are the earthly translations of supernal synonym words.
Though we were born in two separate beings,
We were created as one thing,
One heavenly soul in two earthly bodies.
Episode 2    
In our Kindergarten of Instincts
The other demigods
were playing unconsciously and cheerfully
While we were arrogantly dividing
the existence during a long destructive war
into two mental separate Worlds:
Hell and heaven
War and peace
Hate and love
richness and poverty
West and East
South and North
I and she
mine and hers….
All of the heroic parts for me, Zeus,
And the entire c
تعمیر مودم
با توجه به کامنت های فراوان بازدیدکنندگان در مورد مشکلاتی که هنگام نصب یا استفاده از مودم های ADSL (کابلی و وایرلس) با آن مواجه شده اند بر آن شدیم که در یک مطلب جدا و تخصصی به معرفی سرویس ADSL، مفاهیم پایه ای وایرلس و راه حل مشکلات رایج استفاده کنندگان بپردازیم. در این مقاله سعی شده است بیشتر مشکلاتی را که تا به حال برای مصرف کنندگان پیش آمده و راه حل آنرا پوشش دهیم اما ممکن است این مطالب کامل نباشد. پس این مقاله به مرور تکمیل و موارد جدی
Among the sacred books of judaism verses about savior loss distored from enemies. some one know this point from in tense tendency of jews  to savior so that "Harambam from the elders of the Jews said ((any persob of Judism how dosent believe Messiah(savior) or dosent wait for him he is denied excellence of Moses and other prophet of the sons of Israel)) and some one know this point from non in reference of this verses a bout living of Rabbi is and ruller of Judaidm of actor of to be safe from distoration. and some one know this point Miracle from God. what ever the reason result is this in the scared books of Judaism an prophet of the sons of Israel we can see a lot of verse a bout apocalypse and sign of reappear of savior ad in some book like Zabur this verse come to one third. some of t
China accuses Corona of first row
Corona and the Apocalypse
Corona is an economic game
Corona a military game
Corona is a political game
Are they expecting angels to come to them, or to your Lord, or to some of your Lord's signs? On the day when some of your Lord's signs will come to pass, 
one who has not previously believed or failed to believe in himself will not benefit from believing. Say, "Wait we [wait]."
Note: Most of the time it is very difficult to understand a clear subject from divine revelations to others despite being clear that the majority of the people are sick and in the meantime the prophets endured the most difficult days in their noble life and the apostle Muhammad Mustafa Much more than the other prophets, but after them, the Prophet Amir al-Mu'minin and the Imams of

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها